آدرس ما جهت خرید گوسفند زنده : تهــــــران - فرحـــــــزاد - خ امــــام - جنب بنگاه معاملاتی غروب -گوسفند زنده
شماره موبایل: 09194358395 تماس فقط جهت خرید دام و گوسفند زنده برای ذبح و قربانی
خانه » خروس زنده و مرغ زنده برای قربانی
مرغ و خروس زنده

خروس زنده و مرغ زنده برای قربانی

با سلام و عرض ادب، با قیمت خروس برای قربانی و همچنین مرغ زنده ، خروس قربانی در تهران و در محل خدمت شما کاربران عزیز هستیم. همانطور که می‌دانید خروس زنده برای قربانی یکی از رایج ترین سنتهای ایرانیان به شمار می رود و برای انواع مراسمات و نیت های مختلف مانند قربانی خرید ماشین ، خانه و …  میتوان دید که اقدام به کشتن خروس و مرغ زنده در جهت دفع انواع بلاها می کند. که در نوع خود بسیار قابل تحسین است. اگر شما هم به دنبال خرید خروس زنده و مرغ هستید می توانید از گلد شیپ بخواهید.

گلد شیپ به عنوان بزرگترین مجموعه خرید و فروش مرغ و خروس زنده قربانی و انواع دام در تهران و همچنین سایر استانها همواره در خدمت مشتران گرامی خود بوده و است اگر شما هم قصد تهیه این نوع طیور را دارید می توانید از طریق شماره تماس های درج شده با بخش فروش ما در تماس بوده و خروس زنده و همچنین مرغ زنده مورد نظر خود را سفارش دهید. ما همواره آماده دریافت هرگونه سفارش خرید خروس زنده برای قربانی در محل و … برای دفع بلا ، چشم زخم ، دفع نظر و … در تهران ، اصفهان ، شیراز ، تبریز ، ارومیه و … می باشید کافیست با یکی از شماره های ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : 09194358395

آدرس ما: تهــــــران – فرحـــــــزاد – خ امــــام – جنب بنگاه معاملاتی غروب

خرید خروس زنده قربانی

قیمت خروس زنده برای قربانی

در تهران قیمت خروس زنده قربانی برای دفع بلا و…  را می توان در سال 98 حدوداً 12000 الی 13000 تومان در نظر گرفت که می توانید در صورت نیاز برای قربانی ماشین ،  خرید خانه و… از گلد شیپ سفارش دهید. لازم به ذکر است که با توجه به اینکه قیمت انواع دام و طیور بنا به دلایل موجود در حال افزایش و یا کاهش می باشد و قیمت حدودی را خدمت شما عرض کردیم و امکان این وجود دارد قیمت همچنان سیر نزولی و صعودی روبرو باشد. بنابراین حتما جهت دریافت جدیدترین قیمت خروس زنده و مرغ قربانی با بخش فروش ما در تماس بوده و پس از دریافت نرخ سفارش خود را ثبت کنید.

قربانی خروس در محل

یکی از خدمات ویژه و مهم مجموعه گلد شیپ دریافت سفارشات قربانی خروس در محل و همچنین مرغ زنده برای مشتریان عزیز می باشد و از آنجایی که این مجموعه دارای کارکنان و مسئولین منصف و خداشناس است این امکان را برای مشتریان فراهم کرده‌اند تا در صورت نیاز بتوانند سفارشات قربانی خروس در محل را از این مرکز خرید و فروش دام و طیور در تهران با قیمت روز بخواهند و ما در سریعترین زمان ممکن انجام خواهیم داد.

نکته: از آنجایی که بسیاری از کاربران به دنبال خرید خروس زنده جهت نگهداری و یا دریافت در انواع نژاد ها مانند خروس لاری و…  می باشند به انی دسته از کاربران توصیه می کنیم به هیچ وجه با این مرکز تماس برقرار نکنند زیرا ما فقط خدمات دریافت قیمت و سفارشات مرغ و خروس زنده برای قربانی در تهران و همچنین سایر استانها می باشیم که منظور از قربانی همان کشتار و استفاده گوشتی در راستای نیت و عقاید اسلامی ، کمک به نیازمندان ، مناسبت هایی چون خرید خانه ، ماشین ، چشم زخم ، دفع بلا و … می باشد.

 

قیمت خروس برای قربانی

مرغ و خروس قربانی یا گوسفند قربانی؟

برخی از کاربران سوالاتی مبنی بر اینکه آیا قربانی گوسفند زنده بهتر است یا مرغ و خروس زنده، در جواب این سوال می بایست گفت هیچ فرقی بین قربانیه طیور و دام وجود ندارد فقط نیت شما عزیزان مهم است همچنین می‌توان به توان مالی اشاره کرد که برخی با توجه به اینکه توان مالی خوبی دارند اقدام به خرید گوسفند جهت قربانی و برخی چون توان مالی بهتری برخوردار نیستند اقدام به خرید مرغ و خروس قربانی می‌کنند و مهم نیت است. البته در برخی موارد بنا به عقاید میبایست مرغ و خروس در جاهات مختلف قربانی کرد از این نظر می توان گفت قربانی خروس به نوعی الزامی می باشد در غیر اینصورت هیچ الزامی وجود نخواهد داشت.شما هم به دنبال قربانی خروس در محل ، قیمت خروس زنده برای قربانی در تهران ، شیراز ، ارومیه ، تبریز ، اصفهان و … هستید می توانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید ما نیاز شما را برآورده خواهیم کرد.

چرا گد شیپ برای خرید خروس و مرغ زنده قربانی؟

یکی از ویژگی هایی که گلد شیپ را از دیگر مراکز متمایز می‌کند خدمات حرفه ای آن است. این خدمات شامل امکان خرید و فروش انواع دام و همچنین طیور جهت قربانی و مصارف گوشتی می باشد و فقط مختص فروش دام نیست. در کنار این ویژگی می توان به عرضه خروس قربانی در تهران با قیمت روز و حتی زیر قیمت با توجه به پرورش در مجموعه ، ارسال رایگان در کمترین زمان ممکن و تحویل در درب منزل ،  ارسال قصاب جهت کشتن و همچنین خرد کردن می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه بزرگ عرضه دام و طیور قربانی، امکان خرید آنلاین و اینترنتی به شمار می‌رود. یعنی شما در هر جای تهران و سایر استان‌ها که باشید می توانید فقط با یک تماس ساده توسط بخش فروش ما اقدام به خرید خروس زنده قربانی و همچننین مرغ زنده کنید. ما در زمان مشخص شده توسط مشتریان در درب منزل تحویل خواهیم داد.ان امر می توانید در وقت و طمانی طلایی شما صرفه جویی را به همراه داشته باشد.

در خرید خود توجه کنید

با توجه به اینکه امروزه  لالان و افراد زیادی در معابر و خیابان‌های تهران و سایر استان‌ها در حال فروش انواع دام و طیور جهت قربانی در انواع مراسمات می باشند باید مراقب خرید خود باشید زیرا این گونه دلالان و افراد بدون داشتن انصاف اقدام به عرضه انواع دام و طیور بیمار و همچنین با قیمت بالا هستند و می تواند عواقب بسیار بدی را به همراه داشته باشد از این نظر پیشنهاد می‌کنیم خرید خود را سعی کنید از مجموعه های بزرگ و دارای مجوز از اتحادیه ها و مراکز ذیصلاح خروس زنده جهت قربانی را با خیالی راحت و مطما تهیه کنید.

خرید مرغ و خروس قربانی در تهران هر دو نوع محلی و ماشینی

گلد شیپ داری انواع مرغ و خروس زنده محلی و ماشینی است و  شما مشتریان عزیز بر اساس نیاز خود می توانید سفارشات خود را در دو نوع یعنی مرغ و خروس زنده محلی و یا ماشینی را از ما بخواهید. دام و طیور ما به صورت کاملا بهداشتی و در محلی مناسب تحت نظارت دامپزشکی هم طیور محلی و هم ماشینی در حال پرورش است تا در صورت نیاز مشتریان به هر کدام از این دو نوع را کاملا رفع کنیم. با ما در تماس باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

برخی از ویژگی های گلد شیپ در راستای خرید خروس زنده برای قربانی

  • گلد شیپ  بزرگترین و بهترین مجموعه عرضه انواع دام و طیور بهداشتی در تهران و همچنین دارای انواع شعبه در استان های مختلف
  • امکان ثبت سفارش خرید خروس و مرغ زنده بهداشتی در انواع وزن ها به صورت اینترنتی و آنلاین
  • امکان دریافت سفارشات قربانی خروس در محل و …
  • پرداخت هزینه سفارش پس از دریافت در درب منزل
  • امکان ارسال قصاب جهت کشتن و خرد کردن مرغ و خروس زنده خریداری شده
  • ارسال سریع سفارات و یا در زمان تعیین شده توسط مشتری
  • دارای مجوز از مراکز ذیصلاح
  • امکان دریافت راهنمایی و مشاوره قبل از خرید مرغ و خروس قربانی در تهران و دیگر استانها…
  • و …

چنانچه قصد خرید خروس زنده برای قربانی در محل و … در تهران ، کرج ، شیراز و … هستید کافیست با یکی از شماره تماس های ما در ارتباط بوده و ثبت سفارش کنید. در زمان و مکان مورد نظر شما سفارش تحویل داده خواهد شد. ما آماده دریافت هرگونه سفارش دام و طیور برای انواع مراسمات دینی و مذهبی و همچنین اعتقادی هستیم.

در این رابطه بخوانید

قیمت گوسفند زنده

 

شماره تماس : 09194358395  ( فقط جهت خرید خروس و مرغ قربانی تماس بگیرید. )

آدرس ما: تهــــــران – فرحـــــــزاد – خ امــــام – جنب بنگاه معاملاتی غروب

 

منبع: گلد شیپ