آدرس ما جهت خرید گوسفند زنده : تهــــــران - فرحـــــــزاد - خ امــــام - جنب بنگاه معاملاتی غروب -گوسفند زنده
شماره موبایل: 09194358395   شماره ثابت: بزودی ...
خانه » قیمت روز گوسفند زنده – قیمت دام زنده
قیمت گوسفند زنده

قیمت روز گوسفند زنده – قیمت دام زنده

قیمت روز گوسفند زنده98 | قیمت گوسفند زنده ۹۸ | قیمت بره زنده
نام گوسفند زنده - بره زنده
مرکز گلد شیپ
قیمت 42 الی 43 هزار تومان
سال 97 - 98
نوع نژاد افشاری ، مغانی ، کردستان و دیگر نژاد ها
وزن گوسفند متوسط وزن 50 کیلو گرم و بره 25 کیلوگرم
ویژگی ها دام گوشتی
شهر تهران ، کرج و حومه ( جهت ذبح و قربانی )
قصاب در صورت نیاز ارسال می شود.
شماره تماس 09194358395

 

قیمت روز گوسفند زنده ۹۸ امروز و همچنین قیمت دام زنده 98 و قیمت بره زنده 98 را در این بخش از گلد شیپ می توانید ببینید.ما با ارائه نرخ روز شما را در خرید خود آگاه خواهیم کرد تا در تور افراد فرصت طلب و سودجو نیفتید. تمامی قیمت روز گوسفند ما یعنی بزرگترین مرکز عرضه گوسفنده زنده در تهران ( گلد شیپ ) بر اسای نرخ روز و اتحادیه می باشد. چنانچه برای مناسبت های خود مانند عروسی ، تولد ، عقیقه کودکان ، مراسمات دینی و مذهبی  تصمیم دارید یک گوسفند کاملا سالم با نرخ روز خریداری کنید  گلد شیپ در خدمت شماست تا سفارشات شما را دریافت و در زمان مشخص شده توسط شما مشتریان عزیز با ارسال رایگان در محل تحویل دهد.

رمضان ماه میهمانی خدا با تخفیف ویژه برای سفارش دام گوسفنده زنده جهت قربانی و کشتار

ما آماده دریافت انواع سفارش قربانی برای ماه رمضان با تخفیف ویژه هستیم ( مصاورف رستورانی و شخصی )

خدمات ویژه برای ماه مبارک رمضان ( رایگان )

ارسال رایگان بدون دریافت هیچ گونه هزینه ایاب و ذهاب

ارسال قصاب جهت ذبح اسلامی ، خورد کردن به صورت رایگان

تخفیف بسیار خوب جهت خرید دام ( ارزانتر از هر جا + خدمات رایگان جهت قصابی + تخفیف ) از روز اول تا پایان رمضان

ارسال به تمامی مناطق تهران ، البرز (کرج) ، حومه بدون دریافت ایاب و ذهاب ( با نرخ قیمت گوسفند زنده 97 )

تفاوت قیمت را با ما احساس کنید!!!

قیمت روز گوسفنده زنده 98

امروزه با توجه به حجم زیاد دستفروشان و دلالان در معابر و خیابان های تهران در جهت فروش گوسفند زنده اقدام به جذب مشتری می کنند و با قیمت بالاتر از اتحادیه گوسفند غیر بهداشتی یا شکم پر و … به آنان می فروشند. در این راستا ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال چنین دلالان و خرید های شما نداریم و شما مشتریان عزیز می توانید با دریافت نرخ گوسفند ، قیمت بره زنده و … از طریق شماره های تماس ما اقدام به  سفارش دام و کوسفند مورد نظر خود بکنید تا ما در سریع ترین زمان دام سالم و با نازلترین نرخ و واقعی گوسفند زنده را رایگان ارسال و در درب منزل تحویل دهیم.

قیمت گوسفنده زنده ۹۸ در شهر های مختلف متفاوت است و این متفاوت بودن از سوی اتحادیه هر استان اعلام و مشخص می شود برای مثال در تهران یا یک قیمت و قیمت گوسفند زنده در مشهد ، اصفهان ، تبریز ، کرج ، شیراز ، اردبیل و حتی شهرستانها با یک نرخ عرضه می شود، البته نرخها با یک اختلاف کم یعنی بین 1 الی 3 هزارتومان می باشد.

میانگین نرخ این نوع پستانداران از سال در طول سال های گذشته تا به امروز

همانطور که در تصویر زیر می بینید میانگین قیمت گوسفند در چها سال اخیر را برای شما عزیزان تهیه کریم تا بتوانید این میانگین را به صورت کامل ببیند که در بازه های زمانی اقدام به بروزرسانی  این میانگین خواهیک کرد تا بتوانید به راحتی تمامی نرخ ها را به شکل نموداری ببیند و خود شاهد عینی باشید.

توجه: چنانچه قصد دریافت قیمت گوسفنده زنده ، بره زنده را به صورت دقیق دارید می توانید از طریق شماره تماسی که در پایین قرار دادیم با بخش فروش ما در ارتباط باشید و آمار دقیق را دریافت کنید.زیرا در جدول نرخ ها به صورت میانگین درج شده اند.

در جدول زیر ما میانگین قیمت ها را بر اساس استانی آماده کریم که می توانید مشاهده کنید.

 

قیمت گوسفند زنده در استان های مختلف ( itpnews )

مراکز استان قیمت روز گوسفندمیانگینساعت
حداقلحداکثر
استان تهران39,00040,00039,50018:30
استان اصفهان39,00040,00039,50018:30
استان يزد42,00043,00042,50018:30
استان اردبيل40,50041,50041,75018:30
استان خراسان رضوی39,00041,00039,50018:30
استان فارس37,00038,00037,50018:30
استان کردستان39,00040,00039,50018:30
استان همدان38,00039,00038,50018:30
استان قم37,00038,00037,50018:30
استان سیستان و بلوچستان39,00040,00039,50018:30
استان آذربايجان شرقی39,00040,00039,50018:30
میانگین قیمت39,50039,522

 

چارت قیمت ( itpnews )

قیمت گوسفند زنده 98

قیمت گوسفند زنده 98 در تاریخ 6 اسفند ماه بین 47 الی 48 هزار تومان تا به این لحضه می باشد اما به مرور این نرخ با تغییر مواجه خواهد شد حال یا کمتر یا بیشتر که بستکی به وضعیت کنونی اقتصاد و واردات و …. می باشد.در این بخش میتوایند قیمت روز گوسفند زنده 98 رابه صورت دقیق و بروز از طریق بخش فروش ما دریافت کنید و در صورت نیاز اقدام به خرید دام مورد نظر خود کنید.ما همواره برای پشتیبانی و خدمات قبل از خرید در خدمت شما مشتریان هستیم.

قیمت گوسفند زنده در تهران

از آنجایی که گلد شیپ بزرگترین مرکز عرضه گوسفند زنده در تهران با چندین شعبه می باشد قیمت روز گوسفنده زنده را با توجه به این که هر روزه در حال تغییر است بین ( **** تا ***** ) اعلام و دام گوسفند زنده را در تمام مناطق با این قیمت عرضه می کند. شما مشتریان عزیز بنا به تغییرات نرخها می توانید با شماره تماس های زیر در تماس باشید و قیمت دقیق و روز را از بخش فروش ما دریافت کنید و در صورت نیاز اقدام به سفارش کنید.

قیمت گوسفند زنده امروز

همان طور که در بالا اشاره شد ما قیمت گوسفند زنده را بر اساس نرخ تسویب شده توسط اتحادیه فروش دام اعلام و دام های خود را بر اساس این نرخ به فروش می رسانیم. بنابر این مواظب افراد سود جو باشید تا طعمه چنین افرادی نشوید.تنها با یک تماس اقدام به دریافت قیمت روز گوسفند زنده و قیمت بره زنده در تهران را دریافت کنید.

برای دریافت قیمت گوسفنده زنده امروز در تهران می توانید با یکی از شماره های زیر در تماس و جویا شوید.

شماره موبایل: 09194358395

شماره ثابت: بزودی …

.بره زنده

قیمت بره زنده

جهت دریافت قیمت بره زنده 98 حتما با شماره تماس ذکر شده با معتبر ترین مرکز عرضه بره زنده و دام در ارتباط باشید، زیرا امروزه با توجه به اوضاع فعلی نرخ ها هر روز در حال تغییر است و ما از ارائه نرخ به صورت آنلاین در سایت و این بخش معذوریم.در نظر داشته باشید که تمامی قیمت بره زنده 98 در مرکز گلد شیپ رقابتی و با نازلترین نرخ به هموطنان عرضه می شود.

قیمت بره زنده افشاری

همانطور که می دانید بره ها همانند دیگر دام ها دارای نژادهای مختلفی هستند برای مثال بره نژاد افشاری ،  نژاد زل ، نژاد قره گل ، بره نژاد سنگسری ، بره نژاد کردی و بسیاری دیگر که این نژادها بر اساس زیست بوم آنها در مناطق مختلف در حال پرورش و نگهداری می باشند و بره ها از نظر مرغوبیت دارای گوشت بسیار لذیذ بنا به کم سن و سال بودن می باشند البته مرغوبیت گوشت بره بین نژاد آنها نیز بستگی دارد و برخی از نژادها دارای گوشت مرغوب و برخی داری مرغوبت کمتری می باشند، که یکی از بهترین نژاد بره زنده افشاری به شمار می رود و دارای گوشت بسیار مرغوب و همچنین داری سرعت رشد بالا نسبت به دیگر نژاد ها هستند.اگر شما هم به دنبال قیمت بره زنده افشاری هستید و تصمیم دارید بره این نژاد را برای نگهداری و همچنین قربانی در مراسمات خریداری کنید کافیست با بخش فروش ما یعنی گلد شیپ در تماس باشید و سفارشات خود را ثبت کنید.

قیمت بره زنده در میادین شهرداری

قیمت بره زنده در شهرداری و همچنین مراکز مختلف از اندک اختلاف برخوردار هستند، همچنین قیمت روز بره زنده ۹۸ در استان‌های مختلف متفاوت است و هر یک از استانها بر اساس نرخ اتحادیه خود اقدام به عرضه بره می‌کنند که این اختلاف می‌تواند از 2 هزار تومان تا 4 هزار تومان باشد.برای مثال امکان دارد قیمت بره در تهران با 45 هزار تومان به فروش برسد و در مشهد ، اصفهان ، کرمان ، تبریز ، ارومیه ، شیراز و … با یک قیمت متفاوت 42 هزار تومان باشد که می بایست از مراکز عرضه بره در استان خود و همچنین دام زنده شهرداری ها جویا شوید.اما اگر به دنبال قیمت بره زنده در تهران هستید می‌توانید با یک تماس از گلد شیپ بخواهید.

قیمت روز بره زنده در سال های مختلف

ما در ادامه به میانگین قیمت های بره در سال های 95 – 96 – 7 – 98 اشاره خواهیم کرد تا تفاوتها را خود شاهد باشید.لازم به ذکر است که این نرخ ها به نوعی میانگین محسوب می شود و نرخ نهایی نیست..

سال 95 : حدودا در سال مذکور یعنی نود و پنج 10 الی 11 هزار تومان بوده است که نیست به سال قبل کاهش قیمت داشته است.

سال 96 :  حدودا در سال نود و شش با افزایش 6 الی 7 هزار تومانی 20 هزار تومان بوده است.

سال 97 : حدودا در سال نود هفت با جهشی نسبتا بالا و در بازه زمانی مختلف از 20 هزار تومان به 45 هزار تومان رسیده و اواخر این سال 46 هزار تومان را تجربه می کند.

بره زنده 98 : حدود قیمت بره زنده در سال نو و هشت و در اردیبهشت ماه حدودا 45 هزار تومان می باشد.

قیمت بره زنده 99 : حدودا 99 به زودی ارائه خواهد شد.

عرضه گوسفند زنده در تمامی مناطق تهران با نرخ روز

مجموعه گلد شیپ با خدمات دهی عرضه انواع دام زنده ، گوسفنده زنده و بره زنده در سرتاسر مناطق مختلف و 22 گانه تهران راه را برای تمام همشهریان عزیز در راستای خرید دام آسان کرده است. یعنی شما در هر منطقه از تهران که باشید می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید و بر اساس سفارش شما ما اقدام به ارسال دام مورد نظر خواهیم کرد کافیست تماس گرفته و پس از دریافت راهنمایی و مشاوره قبل از خرید اقدام به ثبت سفارش کنید.

انواع شعبه در مناطق مختلف تهران

مجموعه ما همانطور که در بالا اشاره کردیم دارای انواع شعبه در مناطق مختلف تهران است و آماده دریافت هرگونه سفارش دام زنده ، گوسفند و بره زنده با قیمت گوسفند زنده 97 در منظقه ۲۲ گانه تهران  می باشد چنانکه شما در این منطقه ها در حال سکونت هستید و به دنبال خرید گوسفند قربانی برای انواع مراسمات می باشید کافیست با یک تماس با بخش فروش ما در ارتباط بوده و از نزدیکترین شعبه سفارش شما ارسال گردد.

مناطقی چون حکیمیه ،  زعفران ، تهرانپارس ،  قیطریه ، دزاشیب ، نیاوران ،  آزادگان ، پیروزی ، ورامین ، انقلاب ،  صادقیه ، نارمک ، شهرک غرب ، اقدسیه ، الهیه ،  کاشانک ، کردستان ، کامرانیه ، ولیعصر ، تجریش ، پونک ،  آزادی ، راه آهن ، جوادیه و و بسیاری از محلات در تهران تحت شعاع شعبات عرضه گوسفند زنده کاملاً بهداشتی و ذبح اسلامی گلد شیپ قرار دارد و شما در هر محله تهران که در حال سکونت هستید می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین و آنی انجام داده و ما در سریع ترین زمان و یا در زمان مشخص شده توسط شما مشتریان عزیز ارسال و در درب منزل تحویل خواهیم داد.

عرضه گوسفنده زنده در حومه تهران و کرج

از آنجایی که مجموعه گلد شیپ دارای شعبات مختلف در جاهات مختلف استان تهران و البرز می باشد آماده خدمات دهی برای این تمامی مناطق و سراسری را داراست. یعنی چنانچه شما مشتریان گرامی از حومه تهران مانند  اسلامشهر ، نسیم شهر ، شهریار ، رباط کریم و شهرک هایی که در مرز جنوبی ، غربی ، شمالی و شرقی تهران قصد خرید گوسفند با قیمت گوسفند زنده 97 در راستای قربانی کردن و کشتار هستید می توانید سفارش خود را از ما بخواهید ما آماده دریافت سفارشات شما هستیم. علاوه بر مناطقی که از حومه تهران اشاره کردیم  می توان به خدمات دهی عرضه دام به استان کرج جهت کشتار و قربانی اشاره کرد ما در استان البرز نیز دارای شعبه هستیم و آماده ارسال انواع گوسفنده زنده و بره زنده جهت قربانی و کشتار در تمامی مناطق کرج یا همان استان البرز را پشتیبانی می‌کنیم. و آماده دریافت و ارسال دام برای این استان را نیز جهت رفاه حال مشتریان فراهم کرده ایم.

اما برخی از ویژگی های گلد شیپ بزرگترین مرکز عرضه گوسفند زنده در تهران و دیگر شهرستانها

 • ارائه قیمت روز  و دیگر دام ها بر اساس نرخ اعلامی اتحادیه
 • عدم استفاده از انواع آنتی بیوتیک و داروهای هورمونی جهت افزایش وزن دام ( پرورش کاملا ارگانیک و طبیعی )
 • اعلام قیمت روز گوسفند زنده در تهران ( حتی قصد سفارش نداشته باشید! )
 • ثبت سفارش آنلان خرید گوسفند و دریافت قیمت دام زنده فقط با یک تماس
 • ارسال رایگان و تحویل در دب منزل مشتریان ( در زمان و مکان مشخص شده توسط مشتری )
 • ارسال باسکول به همراه کارت خوان سیار جهت وزن دام در حضور مشتریان
 • پرداخت هزینه دام تنها بعد از تحویل سفارش
 • ارسال قصاب ماهر و مجرب در صورت نیاز مشتری جهت ذبح اسلامی دام ، تمیز کردن و خرد کردن
 • آماده دریافت سفارشات برای انواع مراسمات ( دینی و مذهبی – عروسی ، عقیقه کودکان ، تولد و …. )
 • دارای چندین شعبه در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها

فروش پایان کار نیست آغاز یک تعهد است.

مطعننا اگر شما هم یکبار از گلد شیپ سفارش با نرخ روز داشته باشید به جمع هزاران مشتری راضی ما خواهید پیوست.ما همواره در تلاش هستیم تا مشتریان خود را با ارائه مرغوب ترین دام ها و همچنین سایر خدمات که در بالا به آنها اشاره کردیم راضی نگه داریم.

 

قیمت گوسفند زنده در تهران

 

نحوه خرید گوسفند زنده از مرکز عرضه دام زنده گلد شیپ

ما راه آسان خرید را همواره برای شما مشتریان راحت و آسان کردیم تا در کمترین زمان بتوانید فقط با یک تماس از قیمت روز گوسفند زنده و قیمت بره زنده و دام زنده مطلع و در صورت نیاز ثبت سفارش کنید و نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت.کافیست با یکی از شماره تماس های فوق تماس و پس از دریافت نرخ و بر اساس نیاز خود دام مورد نظرتان را تهیه کنید.

مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش

همان طور که در بالا به قیمت روز گوسفند زنده 97 و 98 اشاره کردیم شما میتوانید اط زیق ازلاعات تماس زیر با ما در ارتباط بوده و گوسفنده زنده و بره زنده جهت قربانی کشتار را خریداری کنید.تفاوت قیمت را با ما احساس کنید.

تخفیف برای مشتریان در نظر گرفته شده از دست ندهید.

آدرس جهت دریافت قیمت گوسفنده زنده 98 و خرید : تهــــــران – فرحـــــــزاد – خ امــــام – جنب بنگاه معاملاتی غروب

شماره تماس: 09194358395

 

 

منبع: گلد شیپ

۱۸ دیدگاه

 1. سلام بره حدود یک میلیونی هم هرچندتا بخوایم دارید؟؟؟؟؟…ممنون از شما

  • سلام بله بره زنده که در حد ۱ میلیون باشه در این مرکز موجود است.برای دریافت راهنمایی و قیمت بره زنده با بخش فروش ما در تماس باشید و سفارش خودتون رو ثبت کنید.
   با تشکر

 2. سلام.
  با یه تومن میشه یه گوسفند خرید واسه قربانی کردن؟

  • سلام ابوالفضل عزیز بله میشه گوسفند وزن پایین یا همان بره خرید.برای دریافت قیمت روز گوسفند زنده از بخش فروش ما حتما با یکی از شماره تماس ها در ارتباط باشید و دام مورد نیاز خودتون رو تهیه کنید.
   با تشکر

 3. با سلام، تبرک میگم باب سایت به این قدرتند و خوبی و همچنین پشتیبانی خوبتون.ببخشید یک سوال داشتم این که قیمت گوسفند زنده ۹۸ بره زنده ۹۸ الان چند هستش و اگر میشه قیمت جدید رو تو سایت هم بزارید.بنده قصد خرید گوسفند یا بره زنده هستم.

  • سلام مرتضی عزیز.همان طور که عرض کردیم قیمت گوسفند زنده ۹۸ همانند سال قبل هر روزه در حال تغییر هستش و جهت دریافت قیمت روز بره زنده ۹۸ و گوسفند با بخش پشتیبانی و فروش ما در تماس باشید و قیمت دقیقرو بگیرید اما الان یعنی ۶ اسفند ۹۸ قیمت بین ۴۷ الی ۴۸ و حتی ۴۶ هستش و مجموعه گلد شیپ همان طور که می دانید با مناسب ترین قیمت و بروز و همچنین کاملا رقابتی در حال عرضه دام است.امید وارم شما هم جزو مشتریان راضی ما یعنی گلد شیپ بشین و تجربه خرید دام زنده خوب رو با ما تجربه کنید.
   با تشکر

 4. سلام وقت بخیر بهترین شهر برای خرید بره پرواری کجاست؟ و بهترین زمان برای شروع پروار بندی چه ماهیست؟والان را این قیمتها قیمت منطقی برای هر کیلو بره سبک نر چه قیمتیست؟تشکر

  • با سلام به نظر بنده بهرین مرکز برای خرید بره پرواری مناطقی که داری ییلاق غنی هستند می باشد البته ابن فقط نظر بنده هستش شاید دوستان هم پیشنهاد های دیگه ای داشته باشند.بهترین زمان هم اواخر زمستان و اوایل بهار هستش با توجه به سرسزی ییلاق ها و طبیعت. برای دریافت قیمت بره نیز میتونید از طریق شماره تماس های ما با بخش فروش در ارتباط باشید تا آخرین قیمت ها را دریافت کنید

 5. سلام و خدا قوت.من ساکن استان اصفهانم.تو نت خوندم بره تو استان اصفهان حداقل چهارصد و بیست تومن و حداکثر چهارصد و سی تومنه.

  • سلام سینا عزیز، منظورتون قیمت هر راس بره زنده یا قیمت وزن بره در اصفهان این قیمت هست؟ دقیقا متوجه منظورتون نشدم؟
   با تشکر

 6. چند وقتیه که احساس میکنم قیمت گوسفند بالا پایین میکنه و من قصد خرید ۱۲ راس گوسفند رو دارم فقط من اهل اصفهان هستم امکانش هست برای اصفهان هم ارسال کنید؟ در ضمن قیمت هاتون بر اساس قیمت روز گوسفند زنده اصفهان هست یا تهران؟

  • سلام امیری عزیز ، بله قیمت بره زنده و گوسفنده زنده وسایر دام ها در حال تغییره.ما قیمت روز گوسفند زنده رو بر اساس نرخ تهران عرضه میکنیم و هر تعداد که بخوایین ما در خدمتیم و ارسال میکنیم براتون.
   با بخش فروش گوسفند زنده ما در تماس باشینتا اطلاعات کامل رو در اختیارتون قرار بدن.۰۹۱۹۴۳۵۸۳۹۵
   با تشکر

 7. سلام، من سه راس گوسفند میخواستم اگر امکانش هست قیمت گوسفند زنده و قیمت بره زنده رو اعلا کنین. ممنون

  • سلام در خدمت شما هستیم.همانطور که میدونید قیمت روز گوسفند در تهران و سایر مناطق در حال بالا و پایین هست جهت دریافت قیمت گوسفند و قیمت بره زنده ۹۷ رو از طریق شماره تماس ۰۹۱۹۴۳۵۸۳۹۵(بخش فروش ) دریافت کنید و سفارشتون رو هم میتونید ثبت کنید تا در اسرع وقت ارسال کنیم.
   با تشکر از سما آقای عبدی عزیز

 8. با سلام و عرض ادب، ابتدا بخاظر سایت خوبتون تبریک میگم و من تجربه خرید از سایتتون رو دارم و راضی هستم.اگر امکانش هست قیمت گوسفنده زنده افشاری رو اعلام کنید.
  فقط یک پیشنهاد داشتم اگر میتونین جدول قیمت گوسفند زنده مشهد و قیمت گوسفند زنده در کرج رو تو سایت قرار بدید تا هر وقت خواستیم ببینیم. همچنین یه سوالی داشتم لطف کنین قیمت گوسفندان رومانف رو هم بگین.
  با تشکر از گلد شیپ

  • سلام ریاحی عزیز از این که شما هم به جمع فروشندگان راضی ما پیوستید بسیار خرسندیم. برای دیافت قیمت گوسفند افشاری با شماره تماس ۰۹۱۹۴۳۵۸۳۹۵ در ارتباط باشید تا قیمت روز رو دریافت کنید.بله پیشنهاد خوبیه اما با توجه به بالا و پایین اومدن قیمت ها در طول هفته و حتی روز نمیشه این امکان رو در حال حاظر ارائه کنیم اما امید واریم قیمت که ثابت شد این کار رو حتما انجام بدیم. دریافت قیمت گوسفند رومانف هم از طریق شماره ای که ارسال کردم پیگیری کنید. همکاران ما حتما پاسخ و نرخ ها رو به طور دقیق اعلام خواهند کرد.

 9. سلام، قیمت بره ۹۷ چنده ؟ البته اگر امکان داره قیمت بره افشاری رو هم اعلام کنید.
  ممنون میشم
  با تشکر

  • سلام علی عزیز ، قیمت روز بره با توجه به شرایط کنونی هر هر روز امکان داره تغییر کنه اگر امکانش هست با شماره تماس ۰۹۱۹۴۳۵۸۳۹۵ در ارتباط باشید قیمت روز و دقیق رو دریافت کنید.چنانچه قیمت ها ثابت بشه ما در صفحه درج خواهیک کرد.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *